KONST / Litografier / Färglitografi 11525104
nr 1152 5104
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), signerad och numrerad 107/250, komposition, motivet: 21x21
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:48:12
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni